אודות

היי, אני

היי, אז כמו שבטח הבנתם מהכותרת הענקית למעלה, שמי רועי אוסטרובסקי. אני הבעלים של WP360.

הרומן שלי עם עולם המחשבים והטכנולוגיה התחיל עוד כשהייתי תינוק, ואם אתם ממש רוצים לדעת מתי בניתי את האתר הראשון שלי… זה היה בגיל 10.

זה לא היה יותר מפורום קטן שאבא שלי דאג להרים עבורי ובו גלשו בדיוק 5 אנשים שהיו חברים שלי, ויחד ניהלנו אותו עם דרייב ואהבה שרק ילדים יכולים להרגיש. במשך השנים המשכתי להתפתח ולחקור, שיחקתי עם עשרות מערכות ופירקתי כל דבר שבא ליד לגורמים (גם פיזי וגם וירטואלי…), וכך גיליתי את עולם האינטרנט.

מאוחר יותר, אבא שלי הציג בפניי את היהלום שבכתר: מערכת הוורדפרס. מאז — המשחק, התחביב, הפך לרציני לגמרי. הבנתי שיש כאן פוטנציאל מטורף.

שיחקתי וחקרתי את המערכת הזו מעל ל-10 שנים, עד שהגעתי למצב שבו אני שולט בכל אספקט של המערכת. החל מהקוד, ועד העיצוב והקסטומיזציה. אני מת על העבודה איתה.

Fast Forward להיום.

אני מתמצא בוורדפרס בכל אספקט אפשרי, החל מבנייה ופיתוח של אתרים, דפי נחיתה, ועד אופטימיזציה של אתרים קיימים. הידע שלי והניסיון שלי הביאו אותי למצב שהרגשתי פשוט שאני חייב לפתוח משהו משלי ולהתחיל לעסוק בתחום בתור עצמאי ולהניח בצד את הנוחות שבלהיות שכיר. מאסתי בלתת את כל העוצמה שלי לחברות גדולות שעבורן אתה רק עוד בורג קטן במערכת.

רציתי להקים משהו משלי וחובה שיהיה אישי, אמיתי, ויתן תמורה אמיתית לכסף של הלקוחות.

מלבד העובדה שהידע שלי כה נרחב והניסיון שלי עשיר, הרגשתי שיש בעיה שאני פשוט מוכרח לפתור. אני פשוט לא יכול להתעלם ממנה.

 אי-פעם יצא לכם לשים לב לכמה אתרים בינוניים יש בארץ? זה ממש מבייש אותי לפעמים, באופן אישי, להסתכל על אתר של חברה גדולה כלשהי שמגלגלת מיליונים בשנה והאתר שלהם גרוע. העיקר שיש שם קרדיט לחברה שבנתה את האתר. וכשאתה מתקשר ושואל כמה לקחו להם על האתר ומגלה שלפעמים מדובר בעשרות אלפי שקלים אתה מבין שמשהו דפוק בתעשייה הזו.

כשאתה מדבר עם עשרות לקוחות ומבין שחצי מהם הגיעו אליך לאחר שנכוו אצל חברה כלשהי אחרת (ולפעמים אצל שמות גדולים מאוד) והכסף שלהם הלך לפח אתה מבין שמשהו דפוק בתעשייה הזו.

אז החלטתי להרים את הכפפה ולשנות את כללי המשחק.

אני לא מתיימר להיות סופרמן ולהגיד שאני אשנה את כל התעשייה, אבל עבור קומץ האנשים שאני אבחר שיהיו הלקוחות שלי… אני אשנה את העולם ועוד איך.

יש לי עוד הרבה מה לספר, אבל אני מאמין שהקצת שיש כאן יספיק בשביל שתבינו שהפעם… קלעתם בול.

כל זה ולא תקחו? דברו איתי לקבלת הצעת מחיר!

הפורטפוליו

לבחור את האיש (או אישה) הנכונים למשימה זו משימה לא פשוטה בהחלט. בשביל זה הומצא הפורטפוליו. בואו לראות את שלי, הוא צנוע אומנם, אבל אני לא דואג. פשוט משום שבקרוב גם הפרוייקט שלכם יתפוס שם מקום 🙂

לפניכם 3 פרוייקטים נבחרים, רוצים לראות את השאר? תנו קליק על הקישור למטה.

תמ"א 38 —
אתר נדל"ן

בין הפרוייקטים האהובים עליי. על הפרק היה להקים אתר נדל"ן ברמה גבוהה המשדר יצוגיות, איכות, ומקצועיות.

BeautyNet —
חנות קוסמטיקה

פרוייקט חווייתי בהחלט. על הפרק היה להקים אתר קוסמטיקה בשילוב חנות. דגש על חוויית משתמש, ניקיון האתר ומקצועיות.

Yoga Time —
אתר יוגה

על הפרק היה להקים אתר יוגה המאפשר חווית משתמש איכותית וקלה, עם דגש על ניווט נוח ונראות טובה במובייל.

אל תקחו את המילה שלי

קחו את המילה של הלקוחות שלי.