בניית ופיתוח אתרי WordPress

יש לכם אתר וורדפרס קיים, שירות או מוצר חדש שאתם רוצה להביא לשוק? או שאולי אתם רוצה להיכנס לתוך ענף ה-eCommerce ולהקים חנות וירטואלית. יש סיכוי טוב מאוד שאתם בכלל עסק, ואתם ממש רוצים להציג אותו באור הנכון לכל מי שימצא אתכם בגוגל.

בטח חשבתם בהתחלה שלבנות אתר יהיה החלק הכי קל של הפרויקט, נכון? ואז גיליתם שיש מבחר מטורף של חברות שיגרום לכל אדם שפוי להתפגר, ועשרות אפשרויות ומשתנים שיש לקחת בחשבון — החל מתבניות עיצוב, תוספים ועד שפע של פונקציות שיש לבחור מהן…

תמיד אמרו שכל המרבה הרי זה משובח, לא?
אבל תכל’ס, עבור בעל עסק, האפשרויות הללו אומרות שיש החלטות לקחת… והרבה מהן!

אחסון האתר, איפה? ואיזה סוג אחסון? משותף, VPS, אחסון וורדפרס מנוהל או ענן? איזה מהם הוא הנכון? ואיך יודעים בכלל? האם זה כולל SSL?

והתוצאה?

שיתוק מוחלט בקבלת החלטות.

האמת היא שעם כמה שמערכת הוורדפרס פשוטה, היא מלאה באפשרויות. היא מלאה בהחלטות שצריך לקחת. ובואו נהיה כנים, אלו הן החלטות שלאנשים שאין להם הבנה בוורדפרס יהיה קשה מאוד לקחת. מאוד.

זה המקום שבו אני נכנס לתמונה.

ב-WP360 אני בא לעזרתכם, ומסיר את המשקל העצום מהכתפיים שלכם. תוכלו לחזור לנשום, ולהתמקד במה שחשוב באמת עבורכם — הפעילות העסקית. החל מהקונספט והרעיון, ועד לתוצר המוגמר, אני מוציא את כאב הראש מבניית האתר שלכם. כן, כזה אני… מלך!
ובנימה רצינית יותר… אופן העבודה שלי הוא כזה שמאפשר לי לבצע שיחה או שניים עם הלקוח, ומשם לקחת את העבודה לידיים שלי. השיחה הבאה שלנו היא כשהפרוייקט מוכן. הידע הנרחב והמומחיות שלי בתחום תעזור לי להציע עבורכם את הפתרונות הטובים ביותר עבור הדרישות הספציפיות שלכם, עם 100% נוחות ו-0% כאב ראש.

כל זה ולא תקחו? דברו איתי לקבלת הצעת מחיר!

הפורטפוליו

לבחור את האיש (או אישה) הנכונים למשימה זו משימה לא פשוטה בהחלט. בשביל זה הומצא הפורטפוליו. בואו לראות את שלי, הוא צנוע אומנם, אבל אני לא דואג. פשוט משום שבקרוב גם הפרוייקט שלכם יתפוס שם מקום 🙂

לפניכם 3 פרוייקטים נבחרים, רוצים לראות את השאר? תנו קליק על הקישור למטה.

תמ"א 38 —
אתר נדל"ן

בין הפרוייקטים האהובים עליי. על הפרק היה להקים אתר נדל"ן ברמה גבוהה המשדר יצוגיות, איכות, ומקצועיות.

BeautyNet —
חנות קוסמטיקה

פרוייקט חווייתי בהחלט. על הפרק היה להקים אתר קוסמטיקה בשילוב חנות. דגש על חוויית משתמש, ניקיון האתר ומקצועיות.

Yoga Time —
אתר יוגה

על הפרק היה להקים אתר יוגה המאפשר חווית משתמש איכותית וקלה, עם דגש על ניווט נוח ונראות טובה במובייל.

אל תקחו את המילה שלי

קחו את המילה של הלקוחות שלי.