תחזוקת אתרים

ב-WP360 אני הופך את התחזוקה של אתרי וורדפרס לעניין קליל. לא משנה מה גודל או מורכבות האתר.

בזמן שאתם דואגים לעסק היקר שלכם שיתנהל כשורה, אני לוקח את הפיקוד על האתר ודואג שהוא ימשיך לפעול נקי, מהר, וחד בדיוק כמו שהוא היה ביום הראשון שקיבלתם אותו.

מה בדיוק אני מציע בחבילת התחזוקה:

סיוע אישי

אני אצור קשר מידי חודש ואדון איתכם על כל הנושאים הקשורים לאתר והתחזוקה שלו — אילו שינויים בוצעו, תיקונים, והמלצות לייעול. ואם יש לכם חששות או שאלות כלליות שהייתם רוצים לקבל עליהן חוות דעת ומענה מאדם מוסמך, תהיה לכם אוזן קשבת.

סריקות אבטחה

עם חבילת התחזוקה שאני מציע אתם תמיד תהיו מעודכנים בנוגע לדברים הקטנים ביותר שנמצאו בסריקת האבטחה הקבועה שאני מבצע. כשנתחיל לעבוד יחד, אתחיל בכך שאבצע שיפור מקיף לאבטחה כדי לתקן כל חשש וכדי להיות בטוח באמת שאין פרצת אבטחה ולו הקטנה ביותר!

עדכונים בזמן

אתם יודעים מה, אני מבין את זה – הלחץ שמגיע עם כל עדכון חדש. שמעתם אלף סיפורי זוועה על עדכון התוסף שנעשה באופן גרוע והרס אתרים שלמים! תכנית התחזוקה שאני מציע מבטיחה לפטור ממכם כל כאב ראש הקשור לתוסף, תבנית עיצוב או עדכון הליבה של מערכת הוורדפרס. ובמקרה של תקלה, תמיד אפשר להחזיר את הגרסה היציבה האחרונה שהשתמשתם בה או להיעזר בי על מנת להחזיר הכל לקדמותו.

גיבויים מתוזמנים

בחייכם, אני לא צריך להסביר כמה חשוב לבצע גיבויים בזמן. אבל אני אעשה את זה בכל זאת. גיבויים לאתר הוורדפרס הם חשובים כמו גיבוי אנשי הקשר או התמונות שלכם כדי שאף פעם לא תצטרכו לדאוג שתאבדו משהו. גיבוי עדכני בכיס, ולא משנה מה קורה… אפשר לישון בשקט. תוכנית תחזוקת אתרי וורדפרס של WP360 מציעה גיבויים שוטפים — בזמן. כמו שעון שוויצרי. תעבירו את המשימה הזו אליי. אני אדאג לתחזוקה ואספק גישה קלה ונוחה להעתק המעודכן ביותר של הנתונים שלכם.

כל זה ולא תקחו? דברו איתי לקבלת הצעת מחיר!

הפורטפוליו

לבחור את האיש (או אישה) הנכונים למשימה זו משימה לא פשוטה בהחלט. בשביל זה הומצא הפורטפוליו. בואו לראות את שלי, הוא צנוע אומנם, אבל אני לא דואג. פשוט משום שבקרוב גם הפרוייקט שלכם יתפוס שם מקום 🙂

לפניכם 3 פרוייקטים נבחרים, רוצים לראות את השאר? תנו קליק על הקישור למטה.

תמ"א 38 —
אתר נדל"ן

בין הפרוייקטים האהובים עליי. על הפרק היה להקים אתר נדל"ן ברמה גבוהה המשדר יצוגיות, איכות, ומקצועיות.

BeautyNet —
חנות קוסמטיקה

פרוייקט חווייתי בהחלט. על הפרק היה להקים אתר קוסמטיקה בשילוב חנות. דגש על חוויית משתמש, ניקיון האתר ומקצועיות.

Yoga Time —
אתר יוגה

על הפרק היה להקים אתר יוגה המאפשר חווית משתמש איכותית וקלה, עם דגש על ניווט נוח ונראות טובה במובייל.

אל תקחו את המילה שלי

קחו את המילה של הלקוחות שלי.